Kursy na prawo jazdy we wszystkich kategoriach

Prezentujemy Państwu szeroką ofertę, pośród której każdy znajdzie odpowiednią kategorię uprawnień dla siebie. Nasza szkoła jazdy dla przyszłych kierowców to świetne miejsce, w którym każdy będzie czuł się dobrze i odczuje pozytywną atmosferę, która dopinguje do dalszego działania w kwestii własnego rozwoju. Nasza oferta to również kurs prawa jazdy w kategorii AM.
Jest to kategoria, która niesie ze sobą uprawnienia do poruszania się pojazdami dwukołowymi lub trójkołowymi, których silnik spalinowy posiada pojemność nieprzekraczającą 50cm3. Jeśli chodzi o silnik elektryczny, jego moc nie może przekraczać 4kW, natomiast jego konstrukcja ogranicza się do poruszania się z prędkością do 45km/h.
Nasz kurs prawa jazdy w tej kategorii jest odpowiedni dla każdego, kto ukończył 13 lat oraz 9 miesięcy, ponieważ ustawowo osoby w wieku 14 lat mogą uzyskać te uprawnienia. Ponadto konieczna jest zgoda rodziców lub prawnych opiekunów, by móc rozpocząć na kurs w tejże kategorii. Ostatnim wymaganiem jest orzeczenie lekarskie, które zaświadcza o braku jakichkolwiek przeciwskazań do tego, by prowadzić taki typ pojazdów.
Szkolenie składa się z dwóch części. Pierwsza z nich, teoretyczna zajmuje około 5 godzin, również część praktyczna tyle trwa. Teoria dotyczy przepisów ruchu drogowego, odpowiedniej klasyfikacji skuterów, ich budowy, a także budowy motorowerów. Ponadto dostarczamy wiedzy na temat odpowiednich paliw i olejów do tych pojazdów, ich obsługi technicznej, również zakresu odzieży ochronnej, która powinna być stosowana przy skuterach. Poświęcimy także czas na przekazanie wiedzy na temat obowiązków, które wiążą się z posiadaniem takiego pojazdu, zasad jazdy, które się z nim wiążą, jak również zajęć z pierwsze pomocy. Nasz kurs prawa jazdy to także zajęcia praktyczne, podczas których będziemy ćwiczyć się na placu manewrowym oraz w prawdziwym ruchu drogowym.
Każdy, kto jest zainteresowany takim kursem, chciałby zyskać właśnie takie uprawnienia, a także ma do tego pewne osobiste predyspozycje, może zgłosić się do naszego biura lub skontaktować się z nami telefoniczne. Udzielimy wszystkich informacji na ten temat.