Prawo jazdy w atrakcyjnej cenie

Nasz ośrodek kształcenia przyszłych kierowców posiada szeroką ofertę kursów, które są przepustką do uprawnień niezbędnych do poruszania się różnymi pojazdami na drogach. Nasz kurs prawa jazdy dotyczy również kategorii A. Osoby, które są zainteresowane tego rodzaju ofertą, powinny zapoznać się z możliwościami, które prezentuje.
Podstawową kwestią jest, że kategoria A uprawnia do jazdy na wszystkich motocyklach. Minimalny wiek, jaki jest obowiązujący w naszym kraju do tego, by móc rozpocząć naukę jazdy na motocyklu i otrzymać odpowiednie prawo jazdy to 20 lat w przypadku posiadania już od dwóch lat kategorii A2, a także 24 lata, kiedy nie posiada się prawa jazdy w kategorii A2.
Najpierw odbywają się zajęcia teoretyczne, które dotyczą przepisów ruchu drogowego, budowy i rodzajów motocykli, a także ich przeznaczenia, zasad właściwego wyboru odpowiedniego motocykla, zasad taktyki jazdy, techniki kierowania, zasad doboru właściwego stroju oraz niezbędnych akcesoriów, zasad prawidłowego użytkowania motocykli. Nasz kurs prawa jazdy obejmuje również wiedzę teoretyczną z zakresu zadań egzaminacyjnych oraz kryteriów oceniania. Ponadto obowiązkowym modułem jest również kurs pierwszej pomocy.
Po części teoretycznej rozpoczynamy praktykę, która jest wprowadzeniem teorii w życie. Jej urzeczywistnienie to trudniejszy etap, w którym pomożemy naszym kursantom. Dołożymy starań, by mogli oni przebrnąć z sukcesem przez nasz kurs prawa jazdy, po czym z uśmiechem i bez stresu zdali egzamin państwowy, który stanowi niezbędny element dopuszczający do prowadzenia motocykli na drogach.
Jazda motocyklem różni się od jazdy pojazdem osobowym, ponieważ pierwszy jest dwukołowcem o całkiem odmiennych gabarytach i mocy. Właśnie dlatego niezbędnym jest nabycie odpowiednich umiejętności praktycznych, by zostać kierowcą rozsądnym i odpowiedzialnym również za innych.
Zapraszamy wszystkich serdecznie do naszego biura. Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w załatwieniu formalności, które są niezbędne do spełnienia swoich marzeń o jeździe na motocyklu.